Przejdź do treści

2it.pl

Koszyk (0)

Wartość zamówienia: 0,00 zł

  • Twój koszyk jest pusty

UBIQUITI Kabel światłowodowy UniFi ODN 5m UOC-5

Producent

UBIQUITI

Kod producenta

UOC-5

EAN

817882020466

Dział

Kable


Cena: 31,33 zł Cena netto: 25,47 zł


Dodaj do obserwowanych

Dostępność: Brak towaru, przewidywana data dostawy: telefon

Koszt dostawy: 15,00 brutto

Dodaj do koszyka

Zapytaj o towar

Kabel UBIQUITI UniFi ODN OM3 Duplex LC, SR
Skaluj swoją sieć światłowodową za pomocą naszych elastycznych i lekkich kabli światłowodowych. Kable światłowodowe wielomodowe 10G są idealne do telekomunikacji wewnętrznej i sieci danych wykorzystujących nasze produkty do routingu i przełączania, takie jak EdgeRouter, EdgeSwitch i UniFi Switch. Dostępne w długościach 0,5, 1, 2, 3 i 5 metrów.

Pozostałe parametry Tryb swiatlowodowy: 50/125 m Strata wtraceniowa:  0,3 dB Dlugosc fali: 850/1310 nm Powtarzalnosc:  0,1 dB Trwalosc:  0,2 dB (1000 krycia) Utrata zwrotu:  50 dB
Informacje o gwarancji Gwarancja 12 miesiecy liczona od daty sprzedazy
Zastosowanie kabla/adaptera Światłowód
Transmisja (kable) Duplex
Złącza #1 Światłowód LC
Złącza #2 Światłowód LC
Rodzaj kabla Kabel
Kolor (wyliczeniowy) Błękitny
Długość przewodu 5 Metr

Zapytaj o towar

Zadzwoń

 

Napisz do nas

 

Witryna stosuje pliki cookies. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej informacji w polityce prywatności.

Zamknij