Przejdź do treści

2it.pl

Apple Mac Mini

2022-08-04 12:26:46

Apple Mac Mini pochwalić się może bardzo kompaktowymi rozmiarami, a zarazem drzemiącej mocy schowanej w tak małym urządzeniu. Autorski procesor - Apple M1 - wykonany jest w architekturze ARM i to właśnie on jest kluczem mocy tego urządzenia.

 

Procesor Apple M1

 

Apple opisuje swoje dzieło jako układ  SoC (System on chip), który łączy wiele potęznych technologii w jednym układzie. Zbudowany został w najnowocześniejszym 5-nanometrownm procesie technologicznym i zawiera 16 miliardów tranzystorów.

 

Układ M1 wprowadza Apple Neural Engine do komputerów mac, który przyśpiesza zadania związane z uczeniem maszynowym (ML). Neural Engine został wyposażony w najbardziej zaawansowaną 16-rdzeniową architekturę Apple, wykonującą 11 bilionów operacji na sekundę, umożliwia nawet 15-krotne zwiększenie wydajności uczenia maszynowego.

 

Wymiary urządzenia

 

Mac Mini jest bardzo lekkim urządzeniem, gdyż jego całkowita masa wynosi 1,2 kg, a szerokośc i wysokość to niespełna 20 cm. Kompaktowe wymiary i bardzo mała wysokość urządzenia, która wynosi 3,6 cm powoduje, że urządzenie doskonale prezentuje się na naszym biurku.

 

Możliwość własnej konfiguracji stanowiska

 

Komputer All-In-One, czyli popularny iMac, to urządzenie zawierające komputer i monitor w jednym. Przewagą Mac Mini jest fakt, że to my decydujemy jaki monitor nam pasuje i sami wybieramy go do naszych indywidualnych potrzeb.

 

Dla kogo skierowany jest Mac Mini?

 

Jeżeli potrzebujesz komputera stacjonarnego, który nie zajmuje wiele miejsca, a zarazem jest bardzo wydajny i jakoś wykonania jest na bardzo wysokim poziomie to - Mac Mini skierowany jest właśnie dla Ciebie!

 

Cena samego urządzenia jest bardzo atrakcyjna, gdyż zarówno jest to najtańszy komputer od Apple, a także jest to najtańsze urządzenie zawierające Apple M1.

 

 

Konfiguracje urządzenia

 

Możliwe opcje konfiguracji naszego przyszłego urządzenia to:

   •  Pamięć ram w wersji 8GB lub 16GB.

   •  Pamięć masowa dostępna w 4 róznych wariantach:  256GB, 512GB,  1TB lub 2TB. Wszystkie dostępne warianty to oczywiście dyski SSD.

 

 

Nasza oferta

 

W naszej ofercie również znajdą Państwo urządzenia Apple Mac Mini - sprawdź jakie:

   •  Mac Mini, Apple M1, 256GB SSD

   •  Mac Mini, Apple M1, 512GB SSD

   •  Mac Mini, Intel Core i5, 512GB SSD

 

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi.

 

 

Produkty powi¹zane

Najnowsze artykuły
Pokaż wszystkie

Witryna stosuje pliki cookies. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej informacji w polityce prywatności.

Zamknij