Przejdź do treści

2it.pl

Koszyk (0)

Wartość zamówienia: 0,00 zł

  • Twój koszyk jest pusty

INTELLINET Media Konwerter 1000BAS E-T RJ45/1000BASE-SX SM SC

Producent

Intellinet

Kod producenta

507349

EAN

766623507349


Cena: 345,37 zł Cena netto: 280,79 zł


Dodaj do obserwowanych

Dostępność: Brak towaru, przewidywana data dostawy: telefon

Koszt dostawy: 15,00 brutto

Dodaj do koszyka

Zapytaj o towar

Opis produktu

  • Port optyczny SC jednomodowy do podłączenia na odległość do 20 km
  • Szybkość transmisji danych: 10/100/1000 Mb/s
  • Port RJ45 Gigabit Ethernet z automatycznym wykrywaniem optymalnej przepustowości 10/100/1000 Mb/s
  • Port RJ45 z automatyczną detekcją rodzaju przewodu - Auto MDI/MDI-X
  • Port optyczny 1000Base-LX jednomodowy SC duplex
  • Długość fali: 1310 nm
  • Diody sygnalizacyjne statusu dla zasilania oraz funkcji Link/TX dla obu portów

Specyfikacja: INTELLINET Media Konwerter 1000BAS E-T RJ45/1000BASE-SX SM SC

Pozostałe parametry Moze dzialac jako wolnostojace urzadzenie lub do zastosowania z 14-slotowa Obudowa na Media Konwertery, model 507356 Zewnetrzny adapter zasilania 5V DC
Kolor (wyliczeniowy) Czarny
Zastosowanie kabla/adaptera Sieciowy (LAN)

Zapytaj o towar

Zadzwoń

 

Napisz do nas

 

Witryna stosuje pliki cookies. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej informacji w polityce prywatności.

Zamknij