Przejdź do treści

2it.pl

Koszyk (0)

Wartość zamówienia: 0,00 zł

  • Twój koszyk jest pusty

QNAP Moduł optyczny Mellanox MFM1T02A-SR 10GbE Transceiver

Producent

QNAP

Kod producenta

TRX-10GSFP-SR-MLX

EAN

4713213512180


Cena: 591,58 zł Cena netto: 480,96 zł


Dodaj do obserwowanych

Dostępność: Brak towaru, przewidywana data dostawy: telefon

Koszt dostawy: 15,00 brutto

Dodaj do koszyka

Zapytaj o towar

Opis produktu

Mellanox MFM1T02A-SR 10GbE Transceiver TRX-10GSFP-SR-ML
Moduł optyczny przeznaczony do serwerów QNAP wyposażonych w sloty SFP+.

Specyfikacja: QNAP Moduł optyczny Mellanox MFM1T02A-SR 10GbE Transceiver

Rodzaj światłowodu Single-mode
Typ (długość fali) SFP 850 nm
Standard SFP SFP+
Zasięg SFP 300 m
Max. prędkość przesyłu 10 Gigabajty na sek.

Zapytaj o towar

Zadzwoń

 

Napisz do nas

 

Witryna stosuje pliki cookies. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej informacji w polityce prywatności.

Zamknij