Przejdź do treści

2it.pl

Koszyk (0)

Wartość zamówienia: 0,00 zł

  • Twój koszyk jest pusty

NETGEAR Kabel AXC7615-10000S DAC 15M SFP+

Producent

NETGEAR

Kod producenta

AXC7615-10000S

EAN

606449129816


Cena: 254,88 zł Cena netto: 207,22 zł


Dodaj do obserwowanych

Dostępność: Brak towaru, przewidywana data dostawy: telefon

Koszt dostawy: 15,00 brutto

Dodaj do koszyka

Zapytaj o towar

Opis produktu

10G Okablowanie sieciowe

AXC7615 to 15-metrów aktywnego optycznego kabla bezpośredniego podłączania (DAC) SFP+ do okablowania sieciowego 10G pomiędzy urządzeniami SFP+ (przełączniki sieciowe, serwery, pamięć masowa).

Rodzina przetworników DAC z opcjami

Rodzina kabli DAC obejmuje modele AXC761, AXC763, AXC765, AXC767 i AXC7610 w wersji biernej lub aktywnej o długości 1 metrów, 3 metrów, 5 metrów, 7 metrów i 10 metrów. Aktywne optyczne DAC AXC7615 i AXC7620 zapewniają jeszcze większy zasięg 15 i 20 metrów.

Złącza kompatybilne z SFP+ z miedzianym kablem dwuosiowym lub kablem światłowodowym dupleks w energooszczędnym i tanim rozwiązaniu okablowania o niskich opóźnieniach

Wydajność i wsparcie techniczne

Pasywne lub aktywne złącze SFP+ na obu końcach zastępuje transceivery SFP+, zapewniając najwyższą wydajność, wstępnie zakończony dwuosiowy lub dupleksowy kabel światłowodowy.

5-letnia ograniczona gwarancja NETGEAR

Specyfikacja: NETGEAR Kabel AXC7615-10000S DAC 15M SFP+

Pozostałe parametry Zlacza : SFP+ na obu koncach Typ : Aktywny optyczny Sieci kablowe : Dupleksowy swiatlowodowy Dlugosc : 15 metrów
Rodzaj światłowodu Single-mode
Standard SFP SFP+
Max. prędkość przesyłu 10 Gigabity na sek.

Zapytaj o towar

Zadzwoń

 

Napisz do nas

 

Witryna stosuje pliki cookies. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej informacji w polityce prywatności.

Zamknij