Przejdź do treści

2it.pl

Koszyk (0)

Wartość zamówienia: 0,00 zł

  • Twój koszyk jest pusty

EXTRALINK Moduł SFP 1.25G LC/UPC 850nm 550m multi mode

Producent

Extralink

Kod producenta

EX.2190

EAN

5902560362190


Cena: 41,05 zł Cena netto: 33,37 zł


Dodaj do obserwowanych

Dostępność: Brak towaru, przewidywana data dostawy: telefon

Koszt dostawy: 15,00 brutto

Dodaj do koszyka

Zapytaj o towar

Opis produktu

Moduł SFP 1,25Gbps, LC/UPC, 850nm, 550m, multi mode, DOM

Specyfikacja: EXTRALINK Moduł SFP 1.25G LC/UPC 850nm 550m multi mode

Wymagania środowiskowe Temperatura pracy: 0° do 70°C
Pozostałe parametry Dystans transmisji: Ponizej 1km Zlacze wyjsciowe: LC Certyfikat srodowiskowy (zrównowazonego rozwoju): CE, RoHS Certyfikaty: FCC Rodzaj duplexu SFP: Fizyczny (dwa wlókna) Typ interfejsu: SFP Typ transceivera SFP: Swiatlowód Wsparcie dla Multi-mode fiber (MMF) ZgodnoscSFP MSA i SFF-8472 z gniazdem LCSONET OC-24-LR-1RoHS Cyfrowe monitorowanie diagnostyczne: Kalibracja wewnetrzna lub kalibracja zewnetrzna Zasilacz: +3.3 V
Rodzaj światłowodu Multi-mode
Typ (długość fali) SFP 850 nm
Zasięg SFP 550 m
Standard SFP SFP
Max. prędkość przesyłu 1.25 Gigabity na sek.

Zapytaj o towar

Zadzwoń

 

Napisz do nas

 

Witryna stosuje pliki cookies. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej informacji w polityce prywatności.

Zamknij