Przejdź do treści

2it.pl

Koszyk (0)

Wartość zamówienia: 0,00 zł

  • Twój koszyk jest pusty

EXTRALINK Moduły SFP1.25G SFP WDM 1310/1550nm 20km single mode

Producent

Extralink

Kod producenta

EX.2213

EAN

5902560362213


Cena: 82,67 zł Cena netto: 67,21 zł


Dodaj do obserwowanych

Dostępność: Brak towaru, przewidywana data dostawy: telefon

Koszt dostawy: 15,00 brutto

Dodaj do koszyka

Zapytaj o towar

Opis produktu

Moduły SFP WDM 1,25 Gbps, 1310/1550nm, single mode, 20km, SC, DOM, para

Specyfikacja: EXTRALINK Moduły SFP1.25G SFP WDM 1310/1550nm 20km single mode

Wymagania środowiskowe Temperatura pracy: 0°C do 70°C
Rodzaj światłowodu Single-mode
Pozostałe parametry Zlacze wyjsciowe: SC Rodzaj duplexu SFP: Falowy (WDM) Hot-swap Napiecie: 3.3 Obsluga funkcji Plug & Play Obsluga podlaczania podczas pracy
Typ (długość fali) SFP 1310 nm
Typ (długość fali) SFP 1550 nm
Standard SFP SFP
Zasięg SFP 20 km
Max. prędkość przesyłu 1.25 Gigabity na sek.

Zapytaj o towar

Zadzwoń

 

Napisz do nas

 

Witryna stosuje pliki cookies. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej informacji w polityce prywatności.

Zamknij