Przejdź do treści

2it.pl

Koszyk (0)

Wartość zamówienia: 0,00 zł

  • Twój koszyk jest pusty

EXTRALINK Moduły SFP 1.25G WDM 1490/1550nm single mode LC

Producent

Extralink

Kod producenta

EX.8741

EAN

5902560368741


Cena: 242,06 zł Cena netto: 196,80 zł


Dodaj do obserwowanych

Dostępność: Brak towaru, przewidywana data dostawy: telefon

Koszt dostawy: 15,00 brutto

Dodaj do koszyka

Zapytaj o towar

Opis produktu

Moduły SFP WDM 1,25Gbps, 1490/1550nm, single mode, 80km, LC, DDM, para

Specyfikacja: EXTRALINK Moduły SFP 1.25G WDM 1490/1550nm single mode LC

Pozostałe parametry Zlacze wyjsciowe: LC Rodzaj dupleksu: Falowy (WDM) Napiecie zasilania: -0.5 V~4 V Wilgotnosc wzgledna: 5%~95% Zuzycie energii elektrycznej: 1.2 W
Wymagania środowiskowe Temperatura przechowywania: -40~85C
Rodzaj światłowodu Single-mode
Typ (długość fali) SFP 1550 nm
Typ (długość fali) SFP 1490 nm
Zasięg SFP 80 km
Standard SFP SFP
Max. prędkość przesyłu 1.25 Gigabity na sek.

Zapytaj o towar

Zadzwoń

 

Napisz do nas

 

Witryna stosuje pliki cookies. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej informacji w polityce prywatności.

Zamknij