Przejdź do treści

2it.pl

Koszyk (0)

Wartość zamówienia: 0,00 zł

  • Twój koszyk jest pusty

DELL Networking SFP+ 10Gb/s SR 850nm 300m

Producent

DELL

Kod producenta

407-BBOU

EAN

ABEAN-NS60429


Cena: 811,80 zł Cena netto: 660,00 zł


Dodaj do obserwowanych

Dostępność: Brak towaru, przewidywana data dostawy: telefon

Koszt dostawy: 15,00 brutto

Dodaj do koszyka

Zapytaj o towar

Opis produktu

Dell Networking, nadawczo-odbiorczy, SFP+, 10GbE, SR, 850nanometr Długość fal, 300m Reach

Specyfikacja: DELL Networking SFP+ 10Gb/s SR 850nm 300m

Dell Networking, nadawczo-odbiorczy, SFP+, 10GbE, SR, 850nanometr Długość fal, 300m Reach

Zapytaj o towar

Zadzwoń

 

Napisz do nas

 

Witryna stosuje pliki cookies. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej informacji w polityce prywatności.

Zamknij