Przejdź do treści

2it.pl

Koszyk (0)

Wartość zamówienia: 0,00 zł

  • Twój koszyk jest pusty

HPE Transceiver VC 1G SFP SX 453151-B21

Producent

HP ENTERPRISE

Kod producenta

453151-B21


Cena: 1 656,33 zł Cena netto: 1 346,61 zł


Dodaj do obserwowanych

Dostępność: Brak towaru, przewidywana data dostawy: telefon

Koszt dostawy: Dostawa Gratis

Dodaj do koszyka

Zapytaj o towar

Opis produktu

HPE BladeSystem c-Class Virtual Connect 1G SFP SX Transceiver
Transceivery HPE BladeSystem klasy c SFP zapewniają wydajną łączność Ethernet i dają klientom większy wybór w zakresie używania kabli miedzianych lub optycznych.

Kluczowe cechy

  • Ślad SFP z możliwością podłączenia podczas pracy
  • Zgodny z RoHS i bezołowiowy
  • Metalowa obudowa, dla niższego EMI
  • Niskie straty mocy

Specyfikacja: HPE Transceiver VC 1G SFP SX 453151-B21

Pozostałe parametry Port:  LC 1000BASE-SX Duplex Maksymalna odleglosc do: 500 m na 50/125 m MMF 300 m na 62,5/125 m MMF Wymiary: 5,69 x 1,37 x 1,22 cm
Rodzaj światłowodu Multi-mode
Typ (długość fali) SFP 850 nm
Standard SFP SFP
Zasięg SFP 500 m

Zapytaj o towar

Zadzwoń

 

Napisz do nas

 

Witryna stosuje pliki cookies. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej informacji w polityce prywatności.

Zamknij