Przejdź do treści

2it.pl

Koszyk (0)

Wartość zamówienia: 0,00 zł

  • Twój koszyk jest pusty

INTELLINET Media Konwerter 1000BAS E-T RJ45/1000BASE-SX MM SC

Producent

Intellinet

Kod producenta

506533

EAN

766623506533


Cena: 505,30 zł Cena netto: 410,81 zł


Dodaj do obserwowanych

Dostępność: Brak towaru, przewidywana data dostawy: telefon

Koszt dostawy: 15,00 brutto

Dodaj do koszyka

Zapytaj o towar

Opis produktu

- Transfer danych: 1000 Mb/s
- Jeden port RJ45 1000Base-T, maksymalny dystans 100 m (okablowanie Cat5e lub lepsze)
- Port RJ45 z obsługą autokrosowania MDI/MDI-X oraz autonegocjacją prędkości
- Jeden port światłowodowy 1000Base-SX SC, wielomodowy, duplex
- Maksymalny dystans po światłowodzie: do 220 m (okablowanie 62,5/125 mikronów) lub do 550 m (okablowanie 50/125 mikronów)
- Długość fali: 850 nm
- Obsługa Flow control

Specyfikacja: INTELLINET Media Konwerter 1000BAS E-T RJ45/1000BASE-SX MM SC

Zasilanie - Zewnętrzny zasilacz, 5 V DC, 1 A- Pobór mocy: 2,5 W (maksymalny)
Akcesoria w zestawie - Media Konwerter Gigabit- Zewnętrzny adapter zasilania- Instrukcja użytkownika
Wymiary 107 x 70 x 26 mm
Pozostałe parametry Diody sygnalizacyjne:- Zasilania "Power"- LINK/ACT dla portu RJ45- LINK/ACT dla portu światłowodowego- 1000 Mb/s - wskaźnik szybkości portu RJ45- Sygnalizacja dla wejścia portu optycznego- Full/half duplex
Kolor (wyliczeniowy) Czarny
Zastosowanie kabla/adaptera Sieciowy (LAN)
Waga 500 Gram

Zapytaj o towar

Zadzwoń

 

Napisz do nas

 

Witryna stosuje pliki cookies. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej informacji w polityce prywatności.

Zamknij