Przejdź do treści

2it.pl

Koszyk (0)

Wartość zamówienia: 0,00 zł

  • Twój koszyk jest pusty

INTELLINET Media konwerter 1000Base-T RJ45/1000Base-LX (SM SC) 10km 1310nm

Producent

Intellinet

Kod producenta

507158

EAN

766623507158


Cena: 395,53 zł Cena netto: 321,57 zł


Dodaj do obserwowanych

Dostępność: Brak towaru, przewidywana data dostawy: telefon

Koszt dostawy: 15,00 brutto

Dodaj do koszyka

Zapytaj o towar

Opis produktu

Media konwerter 1000Base-T RJ45/1000Base-LX (SM SC) 10km 1310nm

- Transfer danych: 1000 Mb/s
- Maksymalny dystans po światłowodzie: do 10 km (okablowanie 92,5/125 mikronów) lub do 550 m (okablowanie 62,5/50/125 mikronów)
- Jeden port RJ45 1000Base-T, maksymalny dystans 100 m (okablowanie Cat5e lub lepsze)
- Port RJ45 z obsługą autokrosowania MDI/MDI-X oraz autonegocjacją prędkości
- Jeden port światłowodowy 1000Base-LX SC, jednomodowy, duplex
- Długość fali: 1310 nm
- Obsługa Flow control
- Diody sygnalizacyjne statusu dla zasilania oraz funkcji Link/TX dla obu portów
- Zewnętrzny adapter zasilania, 5V DC

Specyfikacja: INTELLINET Media konwerter 1000Base-T RJ45/1000Base-LX (SM SC) 10km 1310nm

Pozostałe parametry Dystans:- 10 km (dla swiatlowodu 9/125 mikronów)- 550 m (dla swiatlowodu 50/125 mikronów)- 100 m (dla kabla Ethernet RJ45)- Dlugosc fali: 1310 nm- Certyfikaty: FCC Class B, CE MarkDiody sygnalizacyjne:- TX/RX dla portu RJ45- TX/RX dla portu swiatlowodowego- 1000 Mb/s - wskaznik szybkosci portu RJ45- Sygnalizacja dla wejscia portu optycznego- Full/half duplexZasilanie:- Zewnetrzny zasilacz, 5 V DC, 2 A- Pobór mocy: 10 W (maksymalny)Parametry fizyczne:- Metalowa obudowa- Temperatura pracy: 0 - 60°C- Wilgotnosc: 10% do 90% RH, nieskondensowana- Temperatura przechowywania: -45 - 80°C
Wymiary 115 x 70,5 x 26 mm
Akcesoria w zestawie - Media Konwerter Gigabit- Zewnetrzny adapter zasilania- Instrukcja uzytkownika
Kolor (wyliczeniowy) Czarny
Zastosowanie kabla/adaptera Sieciowy (LAN)
Porty wejścia 1 x Ethernet (RJ-45)
Porty wyjścia 1 x SC Dupleks
Waga 0.4 Kilogram

Zapytaj o towar

Zadzwoń

 

Napisz do nas

 

Witryna stosuje pliki cookies. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej informacji w polityce prywatności.

Zamknij