Przejdź do treści

2it.pl

Koszyk (0)

Wartość zamówienia: 0,00 zł

  • Twój koszyk jest pusty

INTELLINET Media Konwerter 100/1000Base-T RJ45/1000Base-SX SM SC WDM

Producent

Intellinet

Kod producenta

545068

EAN

766623545068


Cena: 351,60 zł Cena netto: 285,85 zł


Dodaj do obserwowanych

Dostępność: Brak towaru, przewidywana data dostawy: telefon

Koszt dostawy: 15,00 brutto

Dodaj do koszyka

Zapytaj o towar

Opis produktu

Media Konwerter 100/1000Base-T RJ45/1000Base-SX SM SC WDM
- Jednomodowy port optyczny SC z obsługą podwójnej długości fal umożliwia połączenie na odległość do 20 km
- Do zastosowania z Dwukierunkowym Media Konwerterem WDM Gigabit Jednomodowym, model 545075
- Szybkość transmisji danych: 10/100/1000 Mb/s
- Technologia WDM - przesyłanie danych dla sygnału nadawanego i odbieranego w tym samym włóknie optycznym na różnych długościach fal
- Długości fal: Odbiór (RX): 1550 nm / Nadawanie (TX): 1310 nm
- Jeden port 10/100/1000Base-TX RJ45, maksymalna odległość 100 m
- Port RJ45 z automatyczną detekcją rodzaju przewodu - Auto MDI/MDI-X
-  Diody statusu ułatwiające monitorowanie pracy urządzenia
-  Może działać jako wolnostojące urządzenie lub do zastosowania z 14-slotową Obudową na Media Konwertery, model 507356
- Zewnętrzny adapter zasilania 5V DC
- Gwarancja 3 lata

Specyfikacja: INTELLINET Media Konwerter 100/1000Base-T RJ45/1000Base-SX SM SC WDM

Funkcje specjalne - Zasilanie- Link / Aktywnosc- Full Duplex/Kolizja- 1000 Mb/s - wskaznik szybkosci portu RJ45- Wskaznik polaczenia portu optycznego
Pozostałe parametry Media transmisyjne:- 1000Base-T Kat.5 lub lepszy UTP/STP RJ45, EIA/TIA 568- 1000Base-LX jednomodowy 8.3/125 µm lub 8.7/125 µm lub 8/125 µm lub 10/125 µmZlacza:- Port RJ45, 10/100/1000Base-TX- Port optyczny SC, 1000Base-LXOdleglosci:- 20 km dla kabla swiatlowodowego- 100 m dla kabla sieciowego RJ45Dlugosc fal:- Odbieranie (RX): 1550 nm- Nadawanie (TX): 1310 nm- Sila nadawcza: -8 do -3 dBm- Czulosc odbiornika: =-22 dBm- Strata sygnalu: 0.2 dB/km- MTBF > 100000 godzin- Certyfikaty: FCC Class A, CE
Akcesoria w zestawie - Dwukierunkowy Media Konwerter WDM Gigabit Jednomdowy- Zewnetrzny adapter zasilania- Instrukcja uzytkownika
Kolor (wyliczeniowy) Czarny
Zastosowanie kabla/adaptera Sieciowy (LAN)
Waga 180 Gram

Zapytaj o towar

Zadzwoń

 

Napisz do nas

 

Witryna stosuje pliki cookies. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej informacji w polityce prywatności.

Zamknij