Przejdź do treści

2it.pl

Koszyk (0)

Wartość zamówienia: 0,00 zł

  • Twój koszyk jest pusty

HPE Kabel 1m Multi-mode OM3 LC/LC FC AJ834A

Producent

HP ENTERPRISE

Kod producenta

AJ834A

EAN

ABEAN-NS58233


Cena: 288,51 zł Cena netto: 234,56 zł


Dodaj do obserwowanych

Dostępność: Brak towaru, przewidywana data dostawy: telefon

Koszt dostawy: 15,00 brutto

Dodaj do koszyka

Zapytaj o towar

Opis produktu

Kabel HPE 1m Multi-mode OM3 LC/LC FC
Kable HPE Fibre Channel (FC) i 10GbE są testowane i kwalifikowane pod kątem zapewnienia maksymalnej wydajności we wszystkich rodzinach przełączników, dyrektorów, routerów, przełączników serwerów kasetowych i SAN HPE FC / 10GbE. Wszystkie produkty są wielomodowymi, standardowymi kablami OM3 (2000 MHz-km) i są wyposażone w standardowe złącza LC / LC. Nasze kable FC / 10GbE oferują:

  • Idealny dla wszystkich potrzeb centrów danych, sieci SAN i LAN FC / 10GbE
  • Maksymalna przepustowość i zasięg
  • Maksymalna kompatybilność
  • Maksymalna elastyczność
  • Łatwa instalacja
  • Gwarancja i pomoc techniczna HPE

Specyfikacja: HPE Kabel 1m Multi-mode OM3 LC/LC FC AJ834A

Kolor (wyliczeniowy) Biały
Zastosowanie kabla/adaptera Sieciowy (LAN)
Zastosowanie kabla/adaptera Światłowód
Złącza #1 Światłowód LC
Złącza #2 Światłowód LC
Rodzaj kabla Kabel
Długość przewodu 1 Metr

Zapytaj o towar

Zadzwoń

 

Napisz do nas

 

Witryna stosuje pliki cookies. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej informacji w polityce prywatności.

Zamknij