Przejdź do treści

2it.pl

Koszyk (0)

Wartość zamówienia: 0,00 zł

  • Twój koszyk jest pusty

DIGITUS Moduł mini GBIC SFP 1000Base-LX Tx1310nm Rx1550nm SM LC spx BiDi 20km

Producent

Digitus

Kod producenta

DN-81003

EAN

4016032305682


Cena: 74,17 zł Cena netto: 60,30 zł


Dodaj do obserwowanych

Dostępność: Brak towaru, przewidywana data dostawy: telefon

Koszt dostawy: 15,00 brutto

Dodaj do koszyka

Zapytaj o towar

Opis produktu

DIGITUS 1.25 Gbps BiDi WDM SFP Module, Up to 20km Singlemode, LC Simplex Connector 1000Base-LX, Tx 1310 nm / Rx 1550 nm

Podłączenie światłowodowe typu plug and play

  • Podłączenie światłowodów typu plug & play umożliwia szybką instalację
  • Przesyła dane w wysokiej jakości i dodatkowo zapewnia maksymalną niezawodność
  • Odległość do 20 km przy maksymalnej szybkości transmisji 1,25 Gbps

Moduły DIGITUS Mini GBIC (SFP) nadawczo-odbiorcze gwarantują najwyższą jakość i niezawodność. Zarówno od przełącznika do przełącznika, od konwertera do przełącznika, od konwertera do konwertera lub innych, szeroki zakres zastosowania: Szeroka gama modułów DIGITUS pozwala elastycznie wykorzystywać technologię światłowodową. Zgodność ze standardem MSA (Multi Source Agreement) zapewnia kompatybilność z producentami zewnętrznymi.

Specyfikacja: DIGITUS Moduł mini GBIC SFP 1000Base-LX Tx1310nm Rx1550nm SM LC spx BiDi 20km

Pozostałe parametry Modul Mini GBIC SFP (Small Form Factor Pluggable) Kompatybilny z nastepujacymi producentami: Allied Telesis, Allnet, CISCO, D-Link, Edimax, Hirschmann, Intellinet, KTI Networks, Level One, Netgear, PLANET, Tenda, TP-Link, TRENDnet, ZyXEL, ZTE Dwukierunkowy modul WDM potrzebne jest tylko jedno wlókno Wysoka jakosc i najwyzsza niezawodnosc pracy Maksymalna szybkosc transmisji danych 1,25 Gb/s Odpowiada standardowi IEEE 802.3z Gigabit Produkt laserowy klasy 1 zgodny z EN 60825-1 Latwa instalacja trybu plug and play Kompatybilnosc z MSA (Multi Source Agreement) Funkcja hot-plug Zlacze: 1 x LC Simplex Dlugosc fali: Tx 1310 nm / Rx 1550 nm Moc nadawcza: Minimum -5 dBm, maksimum 0 dBm Czulosc odbioru: Minimum -24 dBm Pasuje do jednomodowego kabla swiatlowodowego 09/125 m Bezpieczny mechanizm zatrzaskowy Zasilanie elektryczne 3,3 V Temperatura pracy: 0°C ~ 70°C
Rodzaj światłowodu Single-mode
Typ (długość fali) SFP 1310 nm
Typ (długość fali) SFP 1550 nm
Standard SFP SFP
Zasięg SFP 20 km

Zapytaj o towar

Zadzwoń

 

Napisz do nas

 

Witryna stosuje pliki cookies. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej informacji w polityce prywatności.

Zamknij