Przejdź do treści

2it.pl

Koszyk (0)

Wartość zamówienia: 0,00 zł

  • Twój koszyk jest pusty

HPE Kabel ARUBA 10G SFP+ LC LRM 220m MMF XCVR J9152D

Producent

HP ENTERPRISE

Kod producenta

J9152D

EAN

190017245973


Cena: 7 027,32 zł Cena netto: 5 713,27 zł


Dodaj do obserwowanych

Dostępność: Brak towaru, przewidywana data dostawy: telefon

Koszt dostawy: Dostawa Gratis

Dodaj do koszyka

Zapytaj o towar

Opis produktu

Hpe Aruba kabel MMF (J9152D)

Moduł Aruba SFP + - do sieci danych, sieci optycznej 1 Sieć LC 10GBase-LRM - światłowód wielomodowy - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-LRM - moduł wtykowy XCVR PL-35 PROMO

Specyfikacja: HPE Kabel ARUBA 10G SFP+ LC LRM 220m MMF XCVR J9152D

Pozostałe parametry Typ transceivera SFP - Swiatlowód    Typ interfejsu - SFP+   Wsparcie dla Single-mode fiber (SMF)    Zlacze swiatlowodowe - LC   Standard karty sieciowej SFP - LRM
Standard SFP SFP+
Zasięg SFP 220 m
Max. prędkość przesyłu 10 Gigabajty na sek.

Zapytaj o towar

Zadzwoń

 

Napisz do nas

 

Witryna stosuje pliki cookies. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej informacji w polityce prywatności.

Zamknij