Przejdź do treści

2it.pl

Koszyk (0)

Wartość zamówienia: 0,00 zł

  • Twój koszyk jest pusty

HPE ARUBA 40G QSFP+ LC Bidirectional JL308A

Producent

HP ENTERPRISE

Kod producenta

JL308A

EAN

190017063249


Cena: 5 351,58 zł Cena netto: 4 350,88 zł


Dodaj do obserwowanych

Dostępność: Brak towaru, przewidywana data dostawy: telefon

Koszt dostawy: Dostawa Gratis

Dodaj do koszyka

Zapytaj o towar

Opis produktu

ARUBA 40G QSFP+ LC Bidirectional JL308A

Specyfikacja: HPE ARUBA 40G QSFP+ LC Bidirectional JL308A

Pozostałe parametry Wymiary - 1.8 x 13.2 x 0.8 cm Zasieg SFP - 150m
Rodzaj światłowodu Single-mode
Standard SFP QSFP+
Waga 45.4 Gram
Max. prędkość przesyłu 40 Gigabajty na sek.

Zapytaj o towar

Zadzwoń

 

Napisz do nas

 

Witryna stosuje pliki cookies. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej informacji w polityce prywatności.

Zamknij