Przejdź do treści

2it.pl

Koszyk (0)

Wartość zamówienia: 0,00 zł

  • Twój koszyk jest pusty

HPE Moduł SFP ARUBA 1000BASE-LX L C SFP Ext Temp Q8N52A

Producent

HP ENTERPRISE

Kod producenta

Q8N52A

EAN

190017244518


Cena: 3 659,79 zł Cena netto: 2 975,44 zł


Dodaj do obserwowanych

Dostępność: Brak towaru, przewidywana data dostawy: telefon

Koszt dostawy: Dostawa Gratis

Dodaj do koszyka

Zapytaj o towar

Opis produktu

Moduł SFP ARUBA 1000BASE-LX L C SFP Ext Temp Q8N52A

Specyfikacja: HPE Moduł SFP ARUBA 1000BASE-LX L C SFP Ext Temp Q8N52A

Pozostałe parametry Wymiary - 1.5 x 1.3 x 5.6 cm Zlacze swiatlowodowe - LC   Standard karty sieciowej SFP - LX
Rodzaj światłowodu Single-mode
Typ (długość fali) SFP 1310 nm
Zasięg SFP 10 km
Standard SFP SFP
Waga 17.7 Gram
Max. prędkość przesyłu 1000 Megabajty na sek.

Zapytaj o towar

Zadzwoń

 

Napisz do nas

 

Witryna stosuje pliki cookies. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej informacji w polityce prywatności.

Zamknij