Przejdź do treści

2it.pl

Koszyk (0)

Wartość zamówienia: 0,00 zł

  • Twój koszyk jest pusty

UBIQUITI Moduły MM 1G 2-pak UF-MM-1G

Producent

UBIQUITI

Kod producenta

UF-MM-1G

EAN

810354025907


Cena: 90,95 zł Cena netto: 73,94 zł


Dodaj do obserwowanych

Dostępność: Brak towaru, przewidywana data dostawy: telefon

Koszt dostawy: 15,00 brutto

Dodaj do koszyka

Zapytaj o towar

Opis produktu

Moduł SFP UF-MM-1G - 2 szt.

Specyfikacja: UBIQUITI Moduły MM 1G 2-pak UF-MM-1G

Ilość w opakowaniu 2
Informacje o gwarancji Gwarancja 12 miesiecy liczona od daty sprzedazy
Rodzaj światłowodu Multi-mode
Typ (długość fali) SFP 850 nm
Zasięg SFP 550 m
Standard SFP SFP
Max. prędkość przesyłu 1.25 Gigabity na sek.

Zapytaj o towar

Zadzwoń

 

Napisz do nas

 

Witryna stosuje pliki cookies. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej informacji w polityce prywatności.

Zamknij