Przejdź do treści

2it.pl

Koszyk (0)

Wartość zamówienia: 0,00 zł

  • Twój koszyk jest pusty

EXTRALINK Moduł SFP 1.25G CWDM 1490nm single 40km LC

Producent

Extralink

Kod producenta

EX.13582

EAN

5903148913582


Cena: 199,97 zł Cena netto: 162,58 zł


Dodaj do obserwowanych

Dostępność: Brak towaru, przewidywana data dostawy: telefon

Koszt dostawy: 15,00 brutto

Dodaj do koszyka

Zapytaj o towar

Opis produktu

Moduł SFP CWDM 1,25 Gbps, 1490nm, single mode, 40km, LC, DDM

Specyfikacja: EXTRALINK Moduł SFP 1.25G CWDM 1490nm single 40km LC

Pozostałe parametry Zlacze wyjsciowe: LC Rodzaj dupleksu: CWDM
Rodzaj światłowodu Single-mode
Typ (długość fali) SFP 1490 nm
Zasięg SFP 40 km
Standard SFP SFP
Max. prędkość przesyłu 1.25 Gigabity na sek.

Zapytaj o towar

Zadzwoń

 

Napisz do nas

 

Witryna stosuje pliki cookies. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej informacji w polityce prywatności.

Zamknij