Przejdź do treści

2it.pl

Koszyk (0)

Wartość zamówienia: 0,00 zł

  • Twój koszyk jest pusty

EXTRALINK Moduł SFP 1.25G LC/UPC 1310nm 20kg single mode

Producent

Extralink

Kod producenta

EX.15043

EAN

5903148915043


Cena: 31,59 zł Cena netto: 25,68 zł


Dodaj do obserwowanych

Dostępność: Brak towaru, przewidywana data dostawy: telefon

Koszt dostawy: 15,00 brutto

Dodaj do koszyka

Zapytaj o towar

Opis produktu

Moduł SFP 1,25Gbps, LC/UPC, 1310nm, 20km, single mode, DDM (Dedykowany dla HP/Aruba)

Specyfikacja: EXTRALINK Moduł SFP 1.25G LC/UPC 1310nm 20kg single mode

Wymagania środowiskowe Temperatura pracy: 0°C do 70°C (standardowy) -40°C do 85°C (przemyslowy)
Pozostałe parametry Zlacze wyjsciowe: LC Rodzaj dupleksu: Fizyczny (dwa wlókna) Dlugosc fali: 1310 nm Hot-swap Maksymalna szybkosc przesylania danych: 1250 Maksymalny dystans transferu: 20000 Obsluga funkcji Plug & Play Obsluga podlaczania podczas pracy Obslugiwane produkty: Aruba HP Przewodowa siec LAN: Nie Rodzaj duplexu SFP: Fizyczny (dwa wlókna) Typ interfejsu: SFP Typ transceivera SFP: Miedz Uklad: CFP4 Predkosc transmisji: 1.25 Gbps
Rodzaj światłowodu Single-mode
Typ (długość fali) SFP 1310 nm
Standard SFP SFP
Zasięg SFP 20 km
Max. prędkość przesyłu 1.25 Gigabity na sek.

Zapytaj o towar

Zadzwoń

 

Napisz do nas

 

Witryna stosuje pliki cookies. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej informacji w polityce prywatności.

Zamknij