Przejdź do treści

2it.pl

Koszyk (0)

Wartość zamówienia: 0,00 zł

  • Twój koszyk jest pusty

EXTRALINK Moduł SFP+ 10G LC/UPC 1310nm 10km single mode

Producent

Extralink

Kod producenta

EX.15098

EAN

5903148915098


Cena: 196,00 zł Cena netto: 159,35 zł


Dodaj do obserwowanych

Dostępność: Brak towaru, przewidywana data dostawy: telefon

Koszt dostawy: 15,00 brutto

Dodaj do koszyka

Zapytaj o towar

Opis produktu

Moduł SFP+ 10Gbps, LC/UPC, 1310nm, 10km, single mode (Dedykowany dla HP/ARUBA)

Specyfikacja: EXTRALINK Moduł SFP+ 10G LC/UPC 1310nm 10km single mode

Pozostałe parametry Zlacze wyjsciowe:  LC Rodzaj dupleksu: Fizyczny (dwa wlókna)
Rodzaj światłowodu Single-mode
Typ (długość fali) SFP 1310 nm
Zasięg SFP 10 km
Standard SFP SFP+
Max. prędkość przesyłu 10 Gigabity na sek.

Zapytaj o towar

Zadzwoń

 

Napisz do nas

 

Witryna stosuje pliki cookies. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej informacji w polityce prywatności.

Zamknij