Przejdź do treści

2it.pl

Koszyk (0)

Wartość zamówienia: 0,00 zł

  • Twój koszyk jest pusty

EXTRALINK Moduły SFP 1.25G WDM 1310/1550nm 3km LC

Producent

Extralink

Kod producenta

EX.6198

EAN

5902560366198


Cena: 80,20 zł Cena netto: 65,20 zł


Dodaj do obserwowanych

Dostępność: Brak towaru, przewidywana data dostawy: telefon

Koszt dostawy: 15,00 brutto

Dodaj do koszyka

Zapytaj o towar

Opis produktu

Moduły SFP WDM 1,25Gbps, 1310/1550nm, single mode, 3km, LC, DOM, para

Specyfikacja: EXTRALINK Moduły SFP 1.25G WDM 1310/1550nm 3km LC

Pozostałe parametry Zlacze wyjsciowe: LC Rodzaj dupleksu: Falowy (WDM) Certyfikat srodowiskowy (zrównowazonego rozwoju): CE, RoHS Certyfikaty: FCC Zwielokrotnianie dlugosci fal (Wavelength-division multipl
Wymagania środowiskowe Temperatura obudowy podczas pracy: 0°C do 70°C
Rodzaj światłowodu Single-mode
Typ (długość fali) SFP 1310 nm
Typ (długość fali) SFP 1550 nm
Standard SFP SFP
Zasięg SFP 3 km
Max. prędkość przesyłu 1.25 Gigabity na sek.

Zapytaj o towar

Zadzwoń

 

Napisz do nas

 

Witryna stosuje pliki cookies. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej informacji w polityce prywatności.

Zamknij