Przejdź do treści

2it.pl

Koszyk (0)

Wartość zamówienia: 0,00 zł

  • Twój koszyk jest pusty

HPE Moduł ARUBA Ion 10G SFP+ LC S R 300m MMF XCVR R9D18A

Producent

HP ENTERPRISE

Kod producenta

R9D18A


Cena: 529,60 zł Cena netto: 430,57 zł


Dodaj do obserwowanych

Dostępność: Brak towaru, przewidywana data dostawy: telefon

Koszt dostawy: 15,00 brutto

Dodaj do koszyka

Zapytaj o towar

Opis produktu

Moduł ARUBA Ion 10G SFP+ LC S R 300m MMF XCVR R9D18A

Specyfikacja: HPE Moduł ARUBA Ion 10G SFP+ LC S R 300m MMF XCVR R9D18A

Wymiary 1.3 x 1.5 x 5.6 cm
Standard SFP SFP+
Zasięg SFP 300 m
Waga 20 Gram

Zapytaj o towar

Zadzwoń

 

Napisz do nas

 

Witryna stosuje pliki cookies. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej informacji w polityce prywatności.

Zamknij