Przejdź do treści

2it.pl

Koszyk (0)

Wartość zamówienia: 0,00 zł

  • Twój koszyk jest pusty

LENOVO Moduł SPF+ FC Uni 10Gb 4M17A13527

Producent

LENOVO

Kod producenta

4M17A13527

EAN

889488474455


Cena: 584,75 zł Cena netto: 475,41 zł


Dodaj do obserwowanych

Dostępność: Brak towaru, przewidywana data dostawy: telefon

Koszt dostawy: 15,00 brutto

Dodaj do koszyka

Zapytaj o towar

Opis produktu

SFP+ Moduł 10Gb iSCSI/16Gb FC Universal

Specyfikacja: LENOVO Moduł SPF+ FC Uni 10Gb 4M17A13527

Rodzaj światłowodu Single-mode
Typ (długość fali) SFP 850 nm
Zasięg SFP 100 m
Standard SFP SFP+
Max. prędkość przesyłu 16 Gigabity na sek.

Zapytaj o towar

Zadzwoń

 

Napisz do nas

 

Witryna stosuje pliki cookies. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej informacji w polityce prywatności.

Zamknij