Przejdź do treści

2it.pl

Koszyk (0)

Wartość zamówienia: 0,00 zł

  • Twój koszyk jest pusty

TECHLY Światłowód krosowy LC-LC duplex 50/125 OM3, MM

Producent

Techly

Kod producenta

303928

EAN

8057685303928

Dział

Kable


Cena: 37,64 zł Cena netto: 30,60 zł


Dodaj do obserwowanych

Dostępność: Towar dostępny

Koszt dostawy: 15,00 brutto

Dodaj do koszyka

Światłowód krosowy LC-LC duplex 50/125 OM3, MM

  • Kompatybilny z wielomodowymi instalacjami światłowodowymi
  • Wysoka przepustowość na dużych odległościach
  • OM3 50/125: przystosowany do transmisji z prędkością 10 Gigabit na odległość 300 m
  • Idealny do instalacji w sieciach Gigabitowych
  • Rozwiązanie obniżające koszty
Pozostałe parametry Wlókno: 50 mikronów Powloka: 125 mikronów Typ swiatlowodu: wielodomowy OM3 Material plaszcza: LSZH Srednica plaszcza: 3 mm
Zastosowanie kabla/adaptera Światłowód
Rodzaj światłowodu Multi-mode
Transmisja (kable) Duplex
Złącza #1 Światłowód LC
Złącza #2 Światłowód LC
Kolor (wyliczeniowy) Miętowy
Rodzaj kabla Kabel
Długość przewodu 1 Metr

Zapytaj o towar

Zadzwoń

 

Napisz do nas

 

Witryna stosuje pliki cookies. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej informacji w polityce prywatności.

Zamknij