Przejdź do treści

2it.pl

Koszyk (0)

Wartość zamówienia: 0,00 zł

  • Twój koszyk jest pusty

QOLTEC Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM3 | 15m

Producent

Qoltec

Kod producenta

54081

EAN

5901878540818

Dział

Kable


Cena: 45,56 zł Cena netto: 37,04 zł


Dodaj do obserwowanych

Dostępność: Towar dostępny

Koszt dostawy: 15,00 brutto

Dodaj do koszyka

Wymiary Srednica kabla: 3.0 mm
Pozostałe parametry - Latwa instalacja i obsluga swiatlowodu, duza predkosc transmisji danych- LSZH - zewnetrzna niepalna powloka kabla, która podczas pozaru nie wydziela szkodliwych gazów- Standard wlókna: OM3- Typ wlókna: 50/125- Powloka LSZH- Tlumiennosc: <0.3 dB- Straty odbiciowe: 35 - 39 dB- Element wzmacniajacy: Wlókno aramidowe- Opakowanie: Polybag
Kolor (wyliczeniowy) Szary
Zastosowanie kabla/adaptera Światłowód
Kolor (wyliczeniowy) Turkusowy
Rodzaj światłowodu Multi-mode
Transmisja (kable) Duplex
Złącza #1 Światłowód LC
Złącza #2 Światłowód LC
Rodzaj kabla Kabel
Długość przewodu 15 Metr

Zapytaj o towar

Zadzwoń

 

Napisz do nas

 

Witryna stosuje pliki cookies. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej informacji w polityce prywatności.

Zamknij