Przejdź do treści

2it.pl

Koszyk (0)

Wartość zamówienia: 0,00 zł

  • Twój koszyk jest pusty

HPE Moduł 8Gb LW B-series 10k m FC SFP+ 1 Pack AJ717A

Producent

HP ENTERPRISE

Kod producenta

AJ717A


Cena: 6 640,54 zł Cena netto: 5 398,81 zł


Dodaj do obserwowanych

Dostępność: Brak towaru, przewidywana data dostawy: telefon

Koszt dostawy: Dostawa Gratis

Dodaj do koszyka

Zapytaj o towar

Opis produktu

 Hewlett Packard Enterprise AJ717A moduł przekaźników sieciowych 8000 Mbit/s SFP+ 1310 nm

Specyfikacja: HPE Moduł 8Gb LW B-series 10k m FC SFP+ 1 Pack AJ717A

Rodzaj światłowodu Single-mode
Typ (długość fali) SFP 1310 nm
Zasięg SFP 10 km
Standard SFP SFP+
Max. prędkość przesyłu 8000 Megabajty na sek.

Zapytaj o towar

Zadzwoń

 

Napisz do nas

 

Witryna stosuje pliki cookies. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej informacji w polityce prywatności.

Zamknij