Przejdź do treści

2it.pl

Koszyk (0)

Wartość zamówienia: 0,00 zł

  • Twój koszyk jest pusty

DIGITUS Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-LC 1m

Producent

Digitus

Kod producenta

DK-2533-01

EAN

4016032310709

Dział

Kable


Cena: 16,43 zł Cena netto: 13,36 zł


Dodaj do obserwowanych

Dostępność: Towar dostępny

Koszt dostawy: 15,00 brutto

Dodaj do koszyka

Patch cord optyczny DIGITUS, LC/LC duplex, 1m

Wymiary - Srednica wlókna: 50/125µ- Srednica kabla 3mm
Pozostałe parametry - Kabel wielomodowy, duplex- Klasa wlókna: OM2- Powloka: LSOH- Zlacze z ceramiczna ferula- Pojedynczo pakowane, zalaczony raport z testów- Typ kabla: I-VH 2G50/125µ
Rodzaj światłowodu Multi-mode
Transmisja (kable) Duplex
Złącza #1 Światłowód LC
Złącza #2 Światłowód LC
Rodzaj kabla Kabel
Kolor (wyliczeniowy) Szary
Kolor (wyliczeniowy) Pomarańczowy
Zastosowanie kabla/adaptera Światłowód
Długość przewodu 1 Metr

Zapytaj o towar

Zadzwoń

 

Napisz do nas

 

Witryna stosuje pliki cookies. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej informacji w polityce prywatności.

Zamknij