Przejdź do treści

2it.pl

Koszyk (0)

Wartość zamówienia: 0,00 zł

  • Twój koszyk jest pusty

DIGITUS Patch cord światłowodowy FO LC-LC MM 50/125 OM4 duplex LSOH 3m

Producent

Digitus

Kod producenta

DK-2533-03-4

EAN

4016032308812

Dział

Kable


Cena: 22,45 zł Cena netto: 18,25 zł


Dodaj do obserwowanych

Dostępność: Towar dostępny

Koszt dostawy: 15,00 brutto

Dodaj do koszyka

Światłowodowy kabel krosowy DIGITUS, LC na LC OM4
Najlepsza wydajność i jakość połączenia dla Twojej sieci.

Pozostałe parametry Plaszcz kabla: LSOH Wtyczka z tulejka ceramiczna Srednica kabla 3 mm Pakowane pojedynczo z protokolem pomiarów Kolor: RAL 4003 Oslona: jednokolorowa Kolor kabli: rózowy intensywny Liczba polaczen po stronie 1: 2 Liczba polaczen po stronie 2: 2 Srednica wlókna: 50/125 Typ kabla: I-VH 2G50/125 Klasa wlókna: OM4 Typ: Multimode
Rodzaj światłowodu Multi-mode
Transmisja (kable) Duplex
Rodzaj kabla Kabel
Złącza #2 Światłowód LC x 2
Złącza #1 Światłowód LC x 2
Kolor (wyliczeniowy) Różowy
Zastosowanie kabla/adaptera Światłowód
Długość przewodu 3 Metr

Zapytaj o towar

Zadzwoń

 

Napisz do nas

 

Witryna stosuje pliki cookies. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej informacji w polityce prywatności.

Zamknij