Przejdź do treści

2it.pl

Koszyk (0)

Wartość zamówienia: 0,00 zł

  • Twój koszyk jest pusty

QOLTEC Złącze światłowodowe FC/APC | Singlemode | 3.0mm | Zestaw montażowy | 200szt.

Producent

Qoltec

Kod producenta

54454


Cena: 481,67 zł Cena netto: 391,60 zł


Dodaj do obserwowanych

Dostępność: Towar na wyczerpaniu

Koszt dostawy: 15,00 brutto

Dodaj do koszyka

Złącze światłowodowe

Złącze światłowodowe przeznaczone jest do łączenia światłowodów. Umożliwiają przełączanie oraz łączenie linii optycznych. Dzięki najwyższej jakości złączy optycznych zapewnione jest jak najmniejsze tłumienie. Każde złącze różni się od siebie, w zależności od rodzaju włókna światłowodowego oraz wielkości i metody polerowania ferruli. Ferrula to rurka, która jest wykonana ze spieku ceramicznego i stanowi ona osłonę oraz prowadnicę dla włókna optycznego w złączu.

Złącza FC/APC


Zostały zaprojektowane do aplikacji telekomunikacyjnych, gdzie wymagane jest równomierne połączenie, jest to możliwe dzięki zastosowaniu gwintowanego korpusu. Wkręcany sposób łączenia dwóch wtyków typu FC daje bardzo stabilne połączenie, które pod wpływem dotyku lub przenoszenia nie traci swoich parametrów. Wykorzystywane do transmisji jednomodowej i wielomodowej. Złącze APC posiada spolerowane czoło ferruli pod kątem 8 stopni, dzięki czemu zjawisko reflektancji zachodzące przy przejściu światła przez granicę ośrodków, ma znacznie mniejszy wpływ na tłumienie złącza.

Pozostałe parametry Rodzaj zlaczy: FC/APC Zawartosc opakowania: Kompletny zestaw do montazu zlacza FC/APC 200szt Wymiary opakowania: 200 x 300 mm Srednica kabla: 3.0 mm Zastosowanie: Telekomunikacja, przemysl, sieci miejskie rozlegle i lokalne, pasywne sieci swiatlowodowe, telewizja kablowa.
Złącza #1 Brak
Złącza #2 Brak
Zastosowanie kabla/adaptera Światłowód
Rodzaj światłowodu Single-mode
Kolor (wyliczeniowy) Zielony

Zapytaj o towar

Zadzwoń

 

Napisz do nas

 

Witryna stosuje pliki cookies. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej informacji w polityce prywatności.

Zamknij