Przejdź do treści

2it.pl

Koszyk (0)

Wartość zamówienia: 0,00 zł

  • Twój koszyk jest pusty

DIGITUS Patchcord światłowodowy FO LC-SC MM 50/125 OM3 duplex LSOH 5m

Producent

Digitus

Kod producenta

DK-2532-05/3

EAN

4016032249603

Dział

Kable


Cena: 24,91 zł Cena netto: 20,25 zł


Dodaj do obserwowanych

Dostępność: Towar dostępny

Koszt dostawy: 15,00 brutto

Dodaj do koszyka

Światłowodowy kabel krosowy DIGITUS, LC na SC OM3
Najlepsza wydajność i jakość połączenia dla Twojej sieci.

  • Kabel LSOH Duplex
  • Wtyczka z tulejką ceramiczną
  • Średnica kabla 3 mm
  • Osłona: Dwukolorowa
  • Średnica włókna: 50/125µm
  • Typ kabla: I-VH 2G50/125µ
  • Typ włókna: Wielomodowe
  • Pakowane pojedynczo z protokołem pomiarów
  • Opakowanie: Torebka foliowa DIGITUS
Złącza #1 Światłowód LC x 2
Zastosowanie kabla/adaptera Światłowód
Kolor (wyliczeniowy) Turkusowy
Rodzaj światłowodu Multi-mode
Transmisja (kable) Duplex
Złącza #2 Światłowód SC
Rodzaj kabla Kabel
Długość przewodu 5 Metr

Zapytaj o towar

Zadzwoń

 

Napisz do nas

 

Witryna stosuje pliki cookies. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej informacji w polityce prywatności.

Zamknij