Przejdź do treści

2it.pl

Koszyk (0)

Wartość zamówienia: 0,00 zł

  • Twój koszyk jest pusty

DIGITUS Patchcord światłowodowy FO LC-SC SM 9/125 duplex LSOH 1m

Producent

Digitus

Kod producenta

DK-2932-01

EAN

4016032249634

Dział

Kable


Cena: 19,90 zł Cena netto: 16,18 zł


Dodaj do obserwowanych

Dostępność: Towar dostępny

Koszt dostawy: 15,00 brutto

Dodaj do koszyka

Światłowodowy kabel krosowy DIGITUS, LC na SC
Najlepsza wydajność i jakość połączenia dla Twojej sieci.

  • Kabel LSOH Duplex
  • Klasa włókna: OS2
  • Wtyczka z tulejką ceramiczną
  • Średnica kabla 3 mm
  • Osłona: Jednokolorowa
  • Średnica włókna: 9/125µm
  • Typ kabla: I-VH 2E9/125µ
  • Typ włókna: Jednomodowe
  • Pakowane pojedynczo z protokołem pomiarów
  • Opakowanie: Torebka foliowa DIGITUS
Złącza #1 Światłowód LC x 2
Kolor (wyliczeniowy) Żółty
Zastosowanie kabla/adaptera Światłowód
Rodzaj światłowodu Single-mode
Transmisja (kable) Duplex
Złącza #2 Światłowód SC
Rodzaj kabla Kabel
Długość przewodu 1 Metr

Zapytaj o towar

Zadzwoń

 

Napisz do nas

 

Witryna stosuje pliki cookies. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej informacji w polityce prywatności.

Zamknij