GV-N5070WF3OC-12GD
EAN
Dostępność: Towar dostępny
Koszt dostawy: Dostawa Gratis
Dodaj do koszyka
  • Oparta na architekturze NVIDIA Blackwell i DLSS 4
  • Oparta na GeForce RTX 5070
  • Zintegrowana z 12 GB pamięci GDDR7 192-bitowym interfejsem
  • System chłodzenia WINDFORCE
  • Wentylator Hawk
  • Żel termoprzewodzący klasy serwerowej
  • NVIDIA SFF-ready
  • Wzmocniona struktura
Wymiary 50 x 110 x 282 mm
Model GV-N5070WF3OC-12GD
Pozostałe informacje Zalecany zasilacz 750 W Zlacza zasilania 16 pinów*1
Rdzenie CUDA (tylko Nvidia - przy AMD usunąć) 6144
Akcesoria w zestawie Skrócona instrukcja obslugi 1x 12V-2x6 do 2x PCIe 8pin adapter
Porty wideo 1 x HDMI
Producent chipsetu NVIDIA
Szyna pamięci 192-bitowa
Chłodzenie Aktywne
Wersja Box
Porty wideo 3 x DisplayPort
Obsługiwane standardy OpenGL 4.6
Uwaga CE+WEEE
Złącze karty graf. PCI-E 16x ver. 5.0
Rodzaj pamięci DDR7
Chipset GeForce RTX 5070
Obsługiwane standardy DirectX 12 API
Liczba wentylatorów (karty graf.) 3
Wielkość pamięci VRAM 12 GigaBajt
Taktowanie rdzenia 2512 MHz
Taktowanie rdzenia (Boost) 2542 MHz