GIGABYTE Zasilacz modularny GP-AE850PM PG5 ICE
Producent
GIGABYTE
Kod producenta
GP-AE850PM PG5 ICE
EAN
Dostępność: Towar na wyczerpaniu
Koszt dostawy: 15,00 brutto
Dodaj do koszyka
Wymiary 86 x 150 x 140 mm
Ilość złącz zas. Floppy 0
Ilość złącz zas. PCI-E 16-pin 5 gen. 1
Ilość złącz zas. PATA 0
Ilość złącz USB 10P 0
Ilość złącz zas. MOLEX 4
Ilość złącz zas. SATA 8
Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin 0
Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin 0
Ilość złącz zas. 8-pin 12V 0
Ilość złącz zas. 4-pin 12V 0
Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin 6
Wentylator 12 cm
PFC Aktywny
Złącze zas. MB 20 + 4 pin
Moc zasilacza 850 W
Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V 2