GIGABYTE Zasilacz 550W GP-P550SS 80+ Silver
Producent
GIGABYTE
Kod producenta
GP-P550SS
EAN
Dostępność: Towar dostępny
Koszt dostawy: 15,00 brutto
Dodaj do koszyka
Wymiary 86 x 150 x 140 mm
Ilość złącz zas. Floppy 0
Ilość złącz zas. PCI-E 16-pin 5 gen. 0
Ilość złącz zas. 12VHPWR (12V - 2x6) 0
Ilość złącz zas. PATA 0
Ilość złącz USB 10P 0
PMBus 5 Pin 0
Ilość złącz zas. MOLEX 3
Ilość złącz zas. SATA 5
Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin 0
Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin 0
Ilość złącz zas. 8-pin 12V 0
Ilość złącz zas. 4-pin 12V 0
Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin 2
Moc zasilacza 550 W
Wentylator 12 cm
PFC Aktywny
Złącze zas. MB 20 + 4 pin
Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V 1