Przejdź do treści

2it.pl

Koszyk (0)

Wartość zamówienia: 0,00 zł

  • Twój koszyk jest pusty

QOLTEC Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC | SM | 9/125 | G652D | 1m

Producent

Qoltec

Kod producenta

54014

EAN

5901878540146

Dział

Kable


Cena: 16,95 zł Cena netto: 13,78 zł


Dodaj do obserwowanych

Dostępność: Towar dostępny

Koszt dostawy: 15,00 brutto

Dodaj do koszyka

Wymiary Srednica kabla: 3.0 mm
Pozostałe parametry Latwa instalacja i obsluga swiatlowodu, duza predkosc transmisji danych. LSZH - zewnetrzna niepalna powloka kabla, która podczas pozaru nie wydziela szkodliwych gazów. Produkt indywidualnie testowany. Standard wlókna: G652D Typ wlókna: 9/125 Srednica pola modu: 9 m Srednica plaszcza wlókna: 125 m Powloka: LSZH Tlumiennosc: 55 dB Dlugosc kabla: 1 m Element wzmacniajacy: Wlókno aramidowe Opakowanie: Polybag
Kolor (wyliczeniowy) Żółty
Kolor (wyliczeniowy) Zielony
Zastosowanie kabla/adaptera Światłowód
Rodzaj światłowodu Single-mode
Transmisja (kable) Duplex
Złącza #1 Światłowód LC
Złącza #2 Światłowód LC
Rodzaj kabla Kabel
Długość przewodu 1 Metr
Promień gięcia (min.) 125 Mikrometr

Zapytaj o towar

Zadzwoń

 

Napisz do nas

 

Witryna stosuje pliki cookies. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej informacji w polityce prywatności.

Zamknij