Przejdź do treści

2it.pl

Koszyk (0)

Wartość zamówienia: 0,00 zł

  • Twój koszyk jest pusty

DIGITUS Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-SC dplx 3m

Producent

Digitus

Kod producenta

DK-2532-03

EAN

4016032249412

Dział

Kable


Cena: 23,36 zł Cena netto: 18,99 zł


Dodaj do obserwowanych

Dostępność: Towar dostępny

Koszt dostawy: 15,00 brutto

Dodaj do koszyka

Patch cord optyczny DIGITUS, LC/SC duplex, 3m

Kolor (wyliczeniowy) Czarny
Wymiary Srednica wlókna: 50/125 Srednica kabla 3mm
Pozostałe parametry Klasa wlókna: OM2 Powloka: LSOH Zlacze z ceramiczna ferula Pojedynczo pakowane, zalaczony raport z testów Typ kabla: I-VH 2G50/125
Kolor (wyliczeniowy) Szary
Kolor (wyliczeniowy) Czerwony
Kolor (wyliczeniowy) Pomarańczowy
Zastosowanie kabla/adaptera Światłowód
Rodzaj światłowodu Multi-mode
Transmisja (kable) Duplex
Złącza #1 Światłowód LC
Złącza #2 Światłowód SC
Rodzaj kabla Kabel
Długość przewodu 3 Metr

Zapytaj o towar

Zadzwoń

 

Napisz do nas

 

Witryna stosuje pliki cookies. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej informacji w polityce prywatności.

Zamknij