Przejdź do treści

2it.pl

Koszyk (0)

Wartość zamówienia: 0,00 zł

  • Twój koszyk jest pusty

EXTRALINK Patchcord LC/UPC-LC/UPC MM 50/125 DUPLEX 3.0mm 1m

Producent

Extralink

Kod producenta

EX.3739

EAN

5902560363739

Dział

Kable


Cena: 14,59 zł Cena netto: 11,86 zł


Dodaj do obserwowanych

Dostępność: Towar dostępny

Koszt dostawy: 15,00 brutto

Dodaj do koszyka

Patchcord LC/UPC-LC/UPC MM 50/125 DUPLEX 3.0mm 1m

Patchcord (z ang. przewód połączeniowy) jednomodowy o długości 1 metra, średnicy kabla wynoszącej 3 mm, zakończony złączami LC/UPC-LC/UPC jest używany do łączenia sieciowego sprzętu optycznego, takiego jak przełączniki czy konwertery. Patchcordy stosowane są także szeroko w sieciach FTTH do łączenia urządzeń typu OLT oraz ONU/ONT.

Cechy patchcordów:

  • Niska tłumienność
  • Praca w szerokim zakresie temperatur
  • Powtarzalność pomiarów
  • Powtarzalność parametrów

Przeznaczenie:

  • Sieci FTTH
  • Sieci LAN, WAN
  • Systemy WDM
Wymiary Srednica kabla: 3,0mm
Pozostałe parametry Kategoria kabla: Multi-Mode OM2 Material plaszcza: Nylon/Polichlorek winylu (PVC) Typ przewodu: FTTH Typ swiatlowodu: G.657.A1
Zastosowanie kabla/adaptera Światłowód
Rodzaj światłowodu Multi-mode
Transmisja (kable) Duplex
Rodzaj kabla Kabel
Złącza #1 Światłowód LC/UPC
Złącza #2 Światłowód LC/UPC
Kolor (wyliczeniowy) Żółty
Długość przewodu 1 Metr

Zapytaj o towar

Zadzwoń

 

Napisz do nas

 

Witryna stosuje pliki cookies. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej informacji w polityce prywatności.

Zamknij