Przejdź do treści

2it.pl

Koszyk (0)

Wartość zamówienia: 0,00 zł

  • Twój koszyk jest pusty

EXTRALINK Patchcord LC/UPC-LC/UPC SM G.652D SIMPLEX 3.0mm 5m

Producent

Extralink

Kod producenta

EX.15036

EAN

5903148915036

Dział

Kable


Cena: 8,36 zł Cena netto: 6,80 zł


Dodaj do obserwowanych

Dostępność: Brak towaru, przewidywana data dostawy: telefon

Koszt dostawy: 15,00 brutto

Dodaj do koszyka

Zapytaj o towar

Patchcord LC/UPC-LC/UPC SM G.652D SIMPLEX 3.0mm 5m

Patchcord jednomodowy o długości 5metrów, średnicy kabla wynoszącej 3mm, zakończony złączami LC/UPC-LC/UPC jest używany do łączenia sieciowego sprzętu optycznego, takiego jak przełączniki czy konwertery. Włókno G652D dedykowane do systemów 10Gbps, długość fali wynosi od 1310nm, promień gięcia 30mm. Patchcordy stosowane są także szeroko w sieciach FTTH do łączenia urządzeń typu OLT oraz ONU/ONT.

Wymiary Srednica kabla: 3,0mm
Pozostałe parametry Standard wlókna: G.652.D Material plaszcza: Nylon/Polichlorek winylu (PVC) Obsluga funkcji Plug & Play Typ przewodu: FTTH
Zastosowanie kabla/adaptera Światłowód
Rodzaj światłowodu Single-mode
Transmisja (kable) Simplex
Rodzaj kabla Kabel
Złącza #1 Światłowód LC/UPC
Złącza #2 Światłowód LC/UPC
Kolor (wyliczeniowy) Żółty
Długość przewodu 5 Metr

Zapytaj o towar

Zadzwoń

 

Napisz do nas

 

Witryna stosuje pliki cookies. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej informacji w polityce prywatności.

Zamknij